Hintli milyarderin 812 milyon TL’lik düğünü

2012 yılında kurduğu moda markası Pretty Little Thing ile dünya çapında tanınan Hint asıllı İngiliz iş insanı Umar Kamani (36), sevgilisi Nada Adelle (31) ile Ağustos 2021’de gerçekleşen “masalsı” bir evlilik teklifinin ardından Güney Fransa’da evlendi.

Cuma günkü tören, Grand Allée’de gerçekleşti ve çok sayıda ünlü konuğun yanı sıra Mariah Carey ile Andrea Bocelli’nin müzik performanslarına ev sahipliği yaptı.

Kutlamalara perşembe günkü konuk karşılama partisi ile başlandı. Bunun ardından çift, cuma günkü ikinci kutlamalarının ardından cumartesi günü geleneksel Hint töreniyle kutlamalarına devam ettiler. Pazar günü de yapılan barbeküyle dört günlük eğlence sona erdi.

Hafta sonu kutlamaları, süper model Naomi Campbell, aktör Tessa Thompson, komedyen Russell Peters, şarkıcı Christina Milian, genel yayın yönetmeni Manuel Arnaut ve Kızıldeniz Film Festivali Vakfı CEO’su Mohammed Al Turki gibi birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Cuma günkü törende Adelle, özel Maria Grazia Chiuri tasarımı Dior elbisesiyle beğeni topladı. Kamani de klasik bir Tom Ford smokini ile deniz kenarındaki bir çardağın altında beklerken şık görüntüsüyle dikkat çekti.

Andrea Bocelli de Adelle’in koridorda yürürken ona eşlik eden bir orkestrayla “The Prayer” şarkısını seslendirerek romantik ambiyansa katkıda bulundu.

Yeni evliler, Vogue Arabia’ya verdikleri özel röportajda, cuma günü mihraptaki ilk törenin hafta sonunun en özel anları arasında yer aldığını açıkladı.

Adelle, “Bu her küçük kızın hayalini kurduğu bir şeydir, ama bunu böyle bir tarzda, böylesine güzel bir ortamda ve tabii ki hayallerimin erkeğiyle yapmak! – gerçekten bir peri masalıydı.” dedi.

Milyarder iş insanı da, “Ne diyebilirim? Nada’yı o elbiseyle gördüğümde sustum kaldım. En duygusal andı.” şeklinde konuştu.

Çift, Batı tarzı bir düğün ile bir Hint düğününü birleştirerek hayallerindeki töreni hayata geçirmek için etkinlik planlamacıları Banana Split’le çalıştı.

Açık havadaki romantik törenin ardından konuklar, müzik ikonu Mariah Carey’nin özel sürpriz performansının da dahil olduğu gece geç saatlerde düzenlenen partiye katıldılar.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x